Dnešní události
Blížící se události
Kontakt

Spolek MC Motýlek
Okružní 520
25741 Týnec n/S
Tel. 721 414 121 Daniela Pečenková
E-mail: info@mcmotylek.cz
číslo účtu: 286 122 459 / 0300
IČ: 70 85 86 91

Členství a partneři

Dlouhodobým partnerem Motýlku je jeho zakladatelka
Marcela Krejčíková

Děkujeme za spolupráci

Rekonstrukce v roce 2016 byla realizována s finančním přispěním Středočeského kraje.

Archiv příspěvků
Kam na výlet?

Archiv pro ‘Nezařazené’ Rubrika

PostHeaderIcon Mimiklub 26. 5.

Páteční Mimiklub se bohužel pro nemoc ruší. Kamča se na vás a vaše nejmenší bude těšit zase příští pátek. Děkujeme za pochopení.

PostHeaderIcon Cvičeníčko 23. 5.

Využijeme krásného počasí a zítřejší Cvičeníčko se bude konat venku. Sraz v 9:30 před Motýlkem (žlutý Dům s pečovatelskou službou), s sebou svačinka, pití, oblečení a obuv na ven. Vhodné i pro kočárky 🙂 Těší se Mirka s Edou 🙂

PostHeaderIcon Nošení dětí

Dlouho očekávaný workshop nošení dětí je tu! Zveme vás do Motýlku, kde se na vás bude těšit certifikovaná lektorka Hanka Šilhavá Štenglová 🙂 Přihlášky na mailu info@mcmotylek.cz

PostHeaderIcon Jak na výživu dětí?

Pokud jste rodičem, nebo se příležitostně staráte o malé děti zhruba mezi 1-3 rokem života, výživa je téma, kterému neuniknete ani na jeden den. Jíst se prostě musí. Ale co? Tápete občas, co máte své ratolesti dopřát, co je vhodné, čemu se raději vyhnout? Na trhu je tolik možností, ale kterou potravinu/výrobek vybrat? Už vás občas nenapadá, co připravit na svačinky, obědy, večeře? Potřebujete novou inspiraci?
To vše se pro vás pokusím shrnout. Snahou bude podat informace tak, aby je pochopil každý. Pokusím se předat praktické rady, tipy, poslat dál oblíbené recepty a budu ráda, pokud se i vy zapojíte do diskuze. Své dotazy můžete posílat předem na valovamisa@seznam.cz, budete tak mít větší jistotu, že se právě k němu dostaneme.
Závazné přihlášky hlaste prosím na valovamisa@seznam.cz nejpozději do úterý 16. 5. Odhadovaný čas je zhruba 1,5–2 hod v závislosti na dotazech.
Případné další dotazy ráda zodpovím.

PostHeaderIcon Poznáváme svět 13.4. venku

Připomínáme, že zítřejší kroužek proběhne venku, sraz v 9:45 před Motýlkem, nebo doražte rovnou do Náklí, kde je sraz v 10:00. Vybavení dostanete na místě a pustíme se do jarního úklidu. Těšíme se na vás!

PostHeaderIcon Velikonoční Cvičeníčko 11. 4.

Přijďte s dětmi na velikonoční speciál Cvičeníčka! Těší se na vás Mirka a Týna 🙂

PostHeaderIcon dubnová výtvarná soutěž

PostHeaderIcon Poznáváme svět a Mimiklub tento týden ZRUŠEN

Milé maminky, pro nemoc musíme tento týden zrušit čtvrteční kroužek Poznáváme svět a páteční Mimiklub. Budeme se na vás těšit v úterý 11. 4. na dopoledním Cvičeníčku či odpoledním Tvořeníčku a v Zimní herně. Užijte si s dětmi prázdniny 🙂 Veselé Velikonoce přeje celý tým MC Motýlek 🙂

PostHeaderIcon Stavění budek 1.4. nebude

Omlouváme se, ale z technických důvodů stavění budek neproběhne. Moc nás to mrzí, na podzim pro vás chystáme podobnou akci, sledujte naše novinky.

PostHeaderIcon Sportovky končí!

Milí rodiče, bohužel kroužek Sportovek musíme z vážných osobních důvodů lektorky Terezy ukončit. Moc nás to všechny mrzí. Omlouváme se za komplikace.