Dnešní události
  • 25.5.2020Mimiklub
    09:30, Kroužky pro děti
Blížící se události
Kontakt

Spolek MC Motýlek
Okružní 520
25741 Týnec n/S
Tel. 602 633 410 Kateřina Pikousová
E-mail: info@mcmotylek.cz
číslo účtu: 286 122 459 / 0300
IČ: 70 85 86 91

Členství a partneři
Děkujeme za spolupráci

Rekonstrukce v roce 2016 byla realizována s finančním přispěním Středočeského kraje.

Archiv příspěvků
Kam na výlet?

PostHeaderIcon Aktuální novinky z motýlku

Vážení rodiče a milé děti,

situace, která nás všechny zaskočila, bohužel stále trvá. Plánovaný předpoklad, kdy se vrátíme k pravidelným aktivitám v Motýlku je 25. května. Zaplacené kurzy vyřešíme ihned po otevření. Nabídneme vám náhradu zameškaných hodin formou náhradních lekcí a prodloužení semestru do konce června, možná i do letních prázdnin. Samozřejmě vše proběhne po domluvě s vámi.

Pokud se situace nezlepší, peníze za kurzy vám vrátíme – nebo dle domluvy převedeme. Kdyby k této situaci došlo, budu od vás potřebovat buď zpět daňový doklad, nebo potvrzení, že jste na kurz nečerpali příspěvek zdravotních pojišťoven.

Podle nařízení vlády z pátku minulého týdne je možné shromažďování spolků do 10 osob. Proto bychom Vám rádi nabídli možnost se vidět už v týdnu od 4. května na venkovních hernách. Máme pro vás připravenou desinfekci a jednorázové rukavice. Podrobné informace budou následovat zítra.

Věřím, že jste všichni v pořádku, myslíme na vás, připravujeme další nové akce pro vás … a strašně moc se těšíme, až se všichni sejdeme.

Opatrujte se! Váš Motýlek

Zanechte komentář

Vložte správné číslo *