Dnešní události
  • 27.1.2020Mimiklub
    09:30, Kroužky pro děti
Blížící se události
Kontakt

Spolek MC Motýlek
Okružní 520
25741 Týnec n/S
Tel. 602 633 410 Kateřina Pikousová
E-mail: info@mcmotylek.cz
číslo účtu: 286 122 459 / 0300
IČ: 70 85 86 91

Členství a partneři
Děkujeme za spolupráci

Rekonstrukce v roce 2016 byla realizována s finančním přispěním Středočeského kraje.

Archiv příspěvků
Kam na výlet?

Archiv pro ‘Soutěže’ Rubrika

PostHeaderIcon Vyhlášení vítězů ve foto a výtvarné soutěži

Foto a výtvarná soutěž pořádaná MC Motýlek již byla uzavřena a vítězná fotografie a obrázek již byly hlasováním čtenářů vybrány.

Ve fotosoutěži byla jako nejzajímavější fotografie vybrána fotka Matyáše z Rybí. Maminka Pavla si již vybrala z obchodu Modré z nebe v Týnci nad Sázavou dárek  se slevou 500Kč.

Ve výtvarné soutěži bylo za nejzajímavější obrázek zvoleno sluníčko od Kačky z Olomouce.  Maminka, taktéž Katka, již nyní čeká na doručení dárkového poukazu na 500Kč od sponzora akce firmy Somfy.  Součástí dárkového balíčku by měla být ještě pěkná kšiltovka a tričko.

Tímto děkujeme všem soutěžícím za účast a čtenářům za odevzdané hlasy.

Matyáš, RybíKačka, Olomouc, 5 let

PostHeaderIcon Finálové kolo výtvarné soutěže

Hlasujte o nejkrásnější obrázek ve finálovém kole výtvarné soutěže. Vítězný obrázek s největším počtem hlasů získá dárkový poukaz od sponzora akce. Tuto soutěž sponzoruje firma Somfy.

PostHeaderIcon Finálové kolo fotosoutěže

Hlasujte o nejzajímavější fotografii ve finálovém kole fotosoutěže. Vítězná fotografie o největším počtu hlasů získá dárkový poukaz od sponzora akce. Tuto akci sponzoruje obchod s hračkami  Modré z nebe v Týnci nad Sázavou.

PostHeaderIcon 2.anketa výtvarné soutěže

Příjem nových obrázků do výtvarné soutěže byl zastaven. Nyní zbývá vybrat vítěze 2. mezikola výtvarné soutěže a poté hlasováním v další anketě zvolit vítězný obrázek z jednotlivých mezikol. Vítězný obrázek pak získá dárkový poukaz.

 

PostHeaderIcon 3.anketa foto soutěže

Příjem nových fotografiií do soutěže byl zastaven. Nyní zbývá vybrat vítěze 3. mezikola foto soutěže a poté hlasováním zvolit vítěznou fotografii z jednotlivých mezikol.

 

PostHeaderIcon Hlasujte ve 2.anketě o nejzajímavější fotografii!

Nyní můžete hlasovat ve 2. anketě o nejzajímavější fotografii v rámci fotosoutěže. Do této soutěže poslali naši čtenáři fotky svých ratolestí.

Tato soutěž je stále otevřená a můžete fotku vašeho dítěte ještě přihlásit. Viz podmínky soutěže a přihlašovací formulář zde.

Připomínáme, že se stále můžete přihlásit do výtvarné soutěže.

 

 

PostHeaderIcon Hlasujte v anketě o nejzajímavější fotografii!

Nyní můžete hlasovat v 1. anketě o nejzajímavější fotografii v rámci fotosoutěže.  Do této soutěže poslali naši čtenáři fotky svých ratolestí.

Tato soutěž je stále otevřená a můžete fotku vašeho dítěte ještě přihlásit. Viz podmínky soutěže a přihlašovací formulář zde.

Připomínáme, že se stále můžete přihlásit do výtvarné soutěže.

 

PostHeaderIcon Hlasujte v anketě o nejhezčí obrázek!

Nyní můžete hlasovat v 1. anketě o nejhezčí obrázek v rámci výtvarné soutěže.  Do této soutěže poslali naši čtenáři výtvarná díla svých dětí.

Při hodnocení berte prosím v úvahu také věk dítěte a zhodnotťe jeho snahu.

Tato soutěž je stále otevřená a můžete dílo Vašeho dítěte ještě přihlásit. Viz podmínky soutěže a přihlašovací formulář zde.

Připomínáme, že se stále můžete přihlásit do fotosoutěže.

 

PostHeaderIcon Výtvarná soutěž

Namalovalo vaše dítě zajímavý obrázek? Samozřejmě, že ano! Všechny dětské výtvory jsou zajímavé. Nenechávejte si ho jen pro sebe. Podělte se s ostatními! Přihlašte tento obrázek do naší výtvarné soutěže. Pro více informací klikněte zde.